
375 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0043 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 030129620;03D129620;03D129620;30129620 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 361 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1978, 1998, 2006, 1993, 2005, 1996, 1999, 2000, 1997, 2004, 1977, 1995, 2003, 1994, 2007, 1976, 2001, 2002, 1979 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Passat, Polo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |