
470 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3034 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0030947104;1040940204;30947104;A0030947104;A1040940204;PC1119 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1992, 1995, 1993, 1996, 1994, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class, G-Class, 124 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |