
361 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3042 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 6110940304;6110940004;6110940104;6130940004;A6110940004;A6110940104;A6110940304;A6130940004 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2003, 2008, 2007, 2000, 2006, 2009, 2004, 1999, 2005, 1998, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, C-Class, E-Class, S-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |