
349 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0049 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 036129620H;036129620J |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 2020, 2004, 2013, 2021, 2010, 2007, 2017, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Roomster, Cordoba, Golf, Octavia, Rapid, Leon, Jetta, Altea, Ibiza, Caddy, Toledo, Fabia, Polo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |