
212 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2027 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1444A4;1444F4;1444H5;1444H7;1444T6;144408;144488;1444A8;1444A9;1444F3;1444H4;1444H6;1444J1;1444R7;1444T0;1444T1;1444T3;1444T4;1444T5;1444T9;1444VT;1444VV;1444VV;1444W8;144508;25062261;25062261;5022741;5022883;890X9601BA;9463381080;9463624580;95618786;9569762480;9569762680;96010991;9601099180;9601999180;9620823680;9626759680;PC537 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 323 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 1991, 2015, 2024, 2018, 2006, 2004, 1999, 1975, 2014, 2023, 1992, 1996, 1976, 2020, 2007, 1995, 1972, 1974, 1987, 2022, 1977, 1982, 1998, 1985, 2021, 1997, 1990, 2010, 1984, 2017, 1983, 2009, 2012, 1993, 1988, 2002, 1973, 1994, 2003, 2008, 2000, 2016, 2013, 1986, 1989, 1971, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Fiat, Lancia, Citroen, BMW, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, Xantia, ZX, 607, Zeta, 405, 406, Jumpy, Ulysse, Polonez, Expert, 106, BX, 100, Scudo, C5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 183 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |