
237 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2004 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1400175180;1400175180;1444A4;1444A9;1444F4;144408;144408;14444F3;14444F3;144488;144488;1444A4;1444A8;1444A8;1444A9;1444CW;1444CW;1444F3;1444F3;1444F4;1444H4;1444H4;1444J1;1444J1;1444J2;1444PY;1444PZ;1444PZ;1444R2;1444T0;1444T0;1444T2;1444T5;1444T5;1444T7;1444T8;1444T9;1444T9;1444TQ;1444VT;1444VV;1444VV;1444W8;1444W8;144508;144508;144888;144888;144A4;144A4;25062261;5022741;5022883;5022883;5022883;890X9601BA;9463381080;9463381080;9463624580;9463624580;9463624880;95618786;95618786;9569762480;9569762480;9569762680;9569762680;96010991;96010991;9601099180;9601099180;9601099180;9601099180;9601999180;9601999180;9620823680;9626759680;9626759680;EFA493;GFE2182;PC912 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2015, 2016, 1986, 2011, 2006, 1993, 2008, 1996, 2005, 2020, 1999, 2000, 1997, 2004, 1971, 2025, 1977, 2013, 1992, 1995, 2024, 2021, 1972, 1994, 2003, 2010, 1973, 1982, 2007, 2023, 2017, 1976, 2001, 2002, 1987, 2012, 1975, 2018, 1988, 2009, 2019, 1989, 1985, 1983, 2014, 1990, 1984, 1991, 2022, 1974 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, BMW, Peugeot, Citroen, Lancia, Rover |
| Сумісність з моделлю | C4, Ulysse, Polonez, Jumpy, C5, BX, Expert, Zeta, 100, Scudo, 406, 607, 405, 106, ZX, Xantia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |