
424 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0039 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 030129620C;030198620;030129620C;030198620;030198620;30198620 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1995, 2001, 2005, 2002, 1996, 1999, 2003, 2000, 1997, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Lupo, Caddy, Ibiza, Polo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |