
424 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2025 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 9800097580 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 69.5 мм |
| Довжина | 291 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2015, 2023, 2019, 2013, 2017, 2014, 2024, 2020, 2021, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Citroen, Opel, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, Vivaro, Zafira, Jumpy, Zafira, C5, Expert, 508, 308 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 161 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |