
158 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5016 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 01EFA043;0834581;0834582;0834619;1444P9;1444P9;5834007;5834037;834581;834581;834581;834582;834583;834583;834591;834619;834621;90411732;90411732;90411732;90411732;90411732;90412779;90412779;90412779;90482697;90486296;90486296;90486296;90486296;90486297;90486297;90486297;90486298;90486298;90486299;90541322;90541322;90541322;90541322;90570363;90571325;93180094;93180094;93183041;93183041;93183041;93183041;EFA519;PC575;VAF575 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 2001, 1995, 2000, 1999, 1993, 1998, 2002, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Combo, Corsa, Tigra, Tigra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |