
518 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA8171 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 17801AZC03;178010T060;1780177050 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39.5 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2023, 2019, 2017, 2024, 2020, 2021, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Highlander, NX, Camry, ES, RX, Corolla |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |