
365 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0002 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 059133843;059133843A;059133843;059133843A;59133843;PC1074 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2007, 2006, 2001, 2002, 2008, 2005, 1999, 2003, 2000, 1997, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, Allroad, Superb, Passat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 213 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |