
1 504 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3075 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 6510940104;651094010464;6510940104;651094010464;A6510940104;A651094010464 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2008, 2024, 2015, 2010, 2018, 2016, 2013, 2017, 2009, 2012, 2022, 2025, 2011, 2014, 2019, 2021, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class, S-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 348 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |