
285 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2069 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 165463650R;8200166615;8200371661;8200378889 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 2020, 2004, 2025, 2013, 2024, 2021, 2003, 2010, 2007, 2023, 2017, 2002, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Sentra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |