
282 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5001 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | ESR4238;ESR4238;LR027408 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 1996, 1999, 2000, 1997, 2004, 2013, 1995, 2003, 1994, 2010, 2007, 2001, 2002, 2012, 2009, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander, Defender, Range Rover, Discovery |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |