
496 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5053 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | GJ329601AA;GJ329601AA;GJ329601AA;GJ329601AA;GJ329601AA;LR071942;LR071942;T2H8107;T2H8107 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 169 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2011, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery, Range Rover, Range Rover Evoque |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |