
446 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3083 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 2780940004;A2780940004 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 322 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2011, 2013, 2014, 2017, 2015, 2020, 2012, 2019, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class, G-Class, SL, S-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |