
156 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA8014 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 165460U80A;165460U800;1654641B00;16546AX600;16546AX60A;N101025;PC610 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2011, 2006, 1993, 2008, 2005, 1996, 1999, 2000, 1997, 2004, 2013, 1992, 1995, 2003, 1994, 2010, 2007, 2001, 2002, 2012, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra, Note, Tiida |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |