
399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0037 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1017035;1102785;7236936;7M0129620A;7M0129620;7M0129620A;95VW9601BA;95VW9601BC;95VW9601DA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2007, 2009, 1995, 2006, 2001, 2002, 2005, 2004, 2008, 1996, 1999, 2003, 2000, 1997, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |