
276 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA8098 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 178010T040;1780137021;178010T050;1780137020 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2015, 2021, 2023, 2019, 2009, 2013, 2017, 2011, 2014, 2024, 2008, 2020, 2012, 2022, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | NX, Prius, Auris, RX |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |