
270 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2064 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 6001543789;7700274216;7701047655;7701069365;7701070525 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 91 мм |
| Внутрішній діаметр | 205 мм |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2015, 2016, 2011, 2006, 1993, 2008, 2005, 1996, 2020, 1999, 2000, 1997, 2004, 2025, 2013, 1992, 1995, 2024, 2021, 2003, 1994, 2010, 2007, 2023, 2017, 2001, 2002, 2012, 2018, 2009, 2019, 1989, 2014, 1990, 1991, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Kangoo, Megane, Clio, Logan |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |