
544 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3053 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0030948304;2D0129620A;2D0129620;2D0129620A;2D0129620B;30948304;6900947004;A6900947004;A0030948304;PC965 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1995, 2006, 2001, 2002, 2005, 1996, 1999, 2003, 2000, 1997, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 277 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |