
404 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3061 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 6400940204;A6400940204 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 388 мм |
| Зовнішній діаметр | 388 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2006, 2009, 2004, 2012, 2005, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 181 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |