
372 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3041 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 6380900051;6380900151;A6380900051;A6380900151;PC967 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 329 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2000, 1995, 2001, 2002, 1996, 1999, 2003, 1994, 1997, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |