
489 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0065 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 07K129620 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2015, 2016, 2007, 2009, 2019, 2013, 2017, 2011, 2006, 2014, 2008, 2020, 2012, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Golf, Passat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |