
576 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5034 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 13296368 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42.5 мм |
| Довжина | 291 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2015, 2021, 2023, 2019, 2009, 2013, 2017, 2011, 2014, 2024, 2008, 2020, 2012, 2022, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Saab, Opel, Cadillac, Chevrolet, Buick |
| Сумісність з моделлю | Malibu, 9-5, 95, Insignia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 258 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |