
271 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3045 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0001024V001;0003123V007;0003124V001;0004591V001;PC1100 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2007, 2006, 2001, 2002, 2005, 1999, 2003, 2000, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Fortwo, Roadster |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |