
363 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4041 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 9454647 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2007, 2009, 2006, 2001, 2002, 2004, 2008, 2005, 1999, 2003, 2000, 1997, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC70, V70, S60, S80 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |