
640 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3056 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 2710940204;A2710940204 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 249 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Довжина | 254.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 132.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 2020, 2004, 2025, 2013, 2024, 2021, 2003, 2010, 2007, 2023, 2017, 2002, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, E-Class, C-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |