
225 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4007 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 01EFA039;1129147;1444N0;6180522;91FF9601AA;91FF9601AB;G180522;PC596 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1992, 1995, 2000, 2001, 2002, 1990, 1993, 1991, 1996, 1999, 1994, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S70, Escort, Orion |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |