
376 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA7085 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 28110C8300;28110C8300;28113C7000;28113C7000;28113C8000;28113F2000;28113F2000AS;28113C800;28113C8000;28113F2000;28113F2000AS;28113Q5000;28113Q5000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2015, 2024, 2018, 2016, 2017, 2022, 2025, 2014, 2019, 2021, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i20 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |