
429 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA8032 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 009121071;009121071;04405238;04416481;09121071;09121071;09121071;093188247;093188247;1654600Q2C;1654600Q0A;1654600Q0F;1654600QAD;1654600QAT;4416481;4405238;4405238;4405238;4416481;4416481;8200593359;8200259359;8200259359;8200259359;8200505566;8200505566;8671017051;9121071;9121071;9121071;9121071;9121071;93188247;93188247;93188247;93188247;93188247;RVI8200505566 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 1999, 2020, 2000, 1997, 2004, 2025, 2013, 2024, 2021, 2003, 2010, 2007, 2023, 2017, 2001, 2002, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Opel |
| Сумісність з моделлю | Master, Movano, Interstar |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 249 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |