
317 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA9014 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 30644368;30872785;308727858;MR127078;MR239025;PC987 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 344 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 2001, 2003, 1995, 2000, 2006, 2004, 1999, 2005, 1998, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Carisma, Space, S40, Space Star, V40 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |