
309 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA8120 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | Y60113Z40 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 263.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2009, 2013, 2011, 2006, 2004, 2008, 2005, 2012, 2003, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | #3, Focus, C30, 3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 172.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |