
267 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA9017 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2009, 2011, 2006, 2004, 2008, 2005, 2012, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 116 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |