
275 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA9052 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1378062J50;1378062J50000;1378062J51000;1378062J51;4708641;93193469 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 2020, 2025, 2013, 2024, 2021, 2010, 2007, 2023, 2017, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |