
364 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5024 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 835607;835607;835608;835609;835617;90448737;90448737;90448738;90469412;90510292;90510293;90512448;90528818;91149684;PC587;PC588;PC589 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1990, 2001, 2003, 1995, 1992, 1991, 2000, 1989, 1999, 1993, 1998, 1988, 2002, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega, Cavalier |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 263 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |