
289 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2035 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2009, 2011, 2006, 2001, 2002, 2004, 2008, 2005, 1999, 2003, 2000, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo, Partner, 306, Xsara |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |