
315 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2054 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1444Q8;7701041740;PC1067 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 287 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2001, 2002, 1996, 1999, 2003, 2000, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Safrane, Espace |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |