
252 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5033 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2013, 2014, 2010, 2007, 2012, 2017, 2021, 2011, 2025, 2023, 2019, 2015, 2024, 2018, 2006, 2016, 2020, 2022, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 203 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |