
203 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2033 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1444J3;1444VR;1444VR;1444H0;PC1078 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 206 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2007, 2009, 2011, 2006, 2001, 2002, 2003, 2004, 2008, 2005, 1999, 2012, 2000, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, 206 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |