
285 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4060 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1822004;1945831SK1;1827413;1881895;1945831;BK319601AA;BK319601AB;BK319601AC;BK319601AD |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |