
836 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0004 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0003223251;0003223251;0003564035;0003564035;03401368;072723603;0785150;0870095800;0870095800;1025569;1025569M91;102556M91;1142150320;1420377M91;1500061;16546L9010;1700425;177023075071;1884769;1884769M1;240737;26510105;26510148;26540148;2701E9K600;27H7943;27H7944;3083011200;3124338R1;3130920R91;3200010;3401368;382263R92;383260R91;387263;387263R91;38924;389263;389263R91;389263R92;4950103;4956902;5001858099;5001863139;5011315;5011548;506645;5198867;6424690;6621505;71004652;722360M91;73048658;78011414;7955301;7998966;801100141;801100141;80110141;80201;83223972;8322872;8322972;880307C91;886019;886019C91;8994728;9142150281;9142151351;9142151350;9142151960;92266451;922840C91;9921419;A34445;A34545;A37975;A40866;A40871;A42278;A5999;A830X9601BTA;A830X9601TA;AH20488;AQX11376;AQX113760;AQX94573;AR46481;AR76434;AT18426T;AT18526T;AT20488;AT44377;D36261;D37975;D50917;E70807;K66172;K66712;PAT44377;V10423603;XA14747C;XA74015;XB10702;XB14747C;XB47447C;YO2120509;YO3587608 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 312 мм |
| Довжина | 304.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 155 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1992, 1990, 1991, 1987, 1984, 1986, 1983, 1989, 1982, 1993, 1988, 1985, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |