
310 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0026 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1992, 1995, 2000, 2001, 2002, 1993, 1991, 1996, 1999, 1994, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |