
237 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4020 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1120167;1216907;1581167;1S719601A1B;1S719601AA;1S719601AB |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 1999, 2020, 2000, 2004, 2025, 2013, 2024, 2021, 2003, 2010, 2007, 2023, 2017, 2001, 2002, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 143 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |