
540 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA1040 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 00K68247339AA;51777574;51777574;51777574;51977574;51977574;51977574;51977574;51977574;68247339AA;68247339AA;68247339AA;K68247339A;K68247339AA;K68247339AA;K68247339AA;K68247339AA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2021, 2025, 2023, 2016, 2019, 2015, 2020, 2024, 2018, 2022, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Jeep |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |