
235 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4010 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1665410;93BB9601AB;PC603 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 398 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 2001, 1995, 2000, 1999, 1993, 1998, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |