
1 638 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0075 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 4M0133843C;4M0133843C |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2019, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Q7, Touareg |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 377 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |