
228 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA8111 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0B59313Z40;B59313Z40;B59313Z409A;K11C13Z40;KK11C13Z40;KK15013Z00;MB59313Z40;PC900 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 206 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1992, 1995, 2000, 2001, 2002, 1990, 1993, 1991, 1996, 1999, 2003, 1994, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Mazda |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |