
217 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA7039 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 281131G000;281131G000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2011, 2008, 2006, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |