
233 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA1026 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2007, 2008, 2001, 2006, 2004, 2003, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Stilo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |